Логін:
Пароль:
Четвер, 28.03.2024, 14:38
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційний розділ » Математичні задачі » Вибачте, там в одній задачі я написала умову з помилкою.
Вибачте, там в одній задачі я написала умову з помилкою.
oksi-145Дата: Четвер, 10.01.2013, 15:02 | Сообщение # 1
студент
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
У рівнобедреному трикутнику СТОРОНА ділить пополам кут між висотою і бісектрисою, проведеними з однієї вершини. Знайти величини кутів трикутника.
ПОМОЖІТЬ smile


Ксюша♥
 
kucmikolaДата: Четвер, 10.01.2013, 15:35 | Сообщение # 2
геній
Група: Адміністратор
Повідомлень: 621
Репутація: 32
Статус: Оффлайн

...
На жаль у Вас знову змінилася умова. СТОРОНА ділить пополам кут між висотою і бісектрисою, проведеними з однієї вершини.у попередній умові Ви згадували і про медіану. biggrin Тепер задача значно спрощується. Відп. 36, 36, 108.

Did
 
oksi-145Дата: П`ятниця, 11.01.2013, 00:17 | Сообщение # 3
студент
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
Може ж бути не тільки внутрішній кут, а і зовнішній. По моїм розрахункам це може бути тупокутний трикутник. Можливо можна скласти рівняння?
У посібнику написано, що саме СТОРОНА ділить пополам кут між висотою і бісектрисою проведеними з однієї вершини.


Ксюша♥
 
комарикДата: П`ятниця, 11.01.2013, 00:35 | Сообщение # 4
божевільний
Група: Адміністратор
Повідомлень: 244
Репутація: 15
Статус: Оффлайн

...


не забувайте допомагати форуму: відповідати на питання інших користувачів, додавати цікаві матеріали у розділ "Фільми та статті", ну або хоча б веселі картинки про математику у розділ "Гуиор"
Прикріплення: 2614739.jpg (139.4 Kb)
 
Форум » Інформаційний розділ » Математичні задачі » Вибачте, там в одній задачі я написала умову з помилкою.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Комарик.PROGRAMS
Всі права захищатимуться кулаками автора.
Сайт управляється системою uCoz