Логін:
Пароль:
Четвер, 28.03.2024, 14:41
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційний розділ » Математичні задачі » Please Help me! (Терміново())
Please Help me!
vicktoriyaДата: Субота, 16.03.2013, 02:58 | Сообщение # 1
ЛЕДАЦЮГА
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
Допоможіть і мені з самостійною будь-ласочка будь-ласочка) Доречі класний сайт, дуже багато цікавого biggrin
1. Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 і 8 см. Знайти радіуси вписаного і описаного кіл.
2. У трапеції бічні сторони дорівнюють меншій основі, а діагональ утворює з основою кут 30 градусів. Обчислити кути трапеції.
3. Середина гіпотенузи віддалена від катетів прямокутного трикутника на 5см і 12см. Обчислити периметр трикутника.
4. У рівнобедреному трикутнику до бічної сторони, довжина якої 4см, проведено медіану довжиною 3см. Обчислити основу трикутника.
5. Знайти периметр правильного трикутника, вписаного в коло, якщо довжина дуги цього кола, що містить 60 градусів, дорівнює L.
6.В прямокутний трикутник з катетами a і b вписано квадрат, що має з трикутником спільний кут. Знайти периметр квадрата.
7. Діагоналі паралелограма дорівнюють 27см і 31см, а сторонивідносяться як 1 до 2. Знайти периметр паралелограма.
8. В прямокутному трикутнику медіана, проведена до гіпотенузи, дорівнює одному з катетів. Обчислити найменший з кутів трикутника.
9. Діагональ прямокутника дорівнює 8см і ділить прямий кут у відношенні 1 до 2. Обчислити сторони прямокутника.
10. Доведіть, що півпериметр трикутника більший за довжину кожної зі сторін трикутника.
11. Відомо, що тангенс кута а дорівнює 5 поділено рискою дробу на 12. Знайдіть сінус і косинус кута а.
12.Бічну сторону трапеції поділено на три рівні частини і через точки поділу проведено до другої бічної сторони відрізки, паралельні основам. Знайдіть довжини цих відрізків, якщо основи трапеції дорівнюють 2 метра і 5 метрів.
13. Доведіть, що в опуклому чотирикутнику бісектриси двох кутів, прилеглих до однієї зі сторін, утворюють кут, рівний півсумі двох інших кутів цього чотирикутника.


Vica
 
комарикДата: Субота, 16.03.2013, 11:36 | Сообщение # 2
божевільний
Група: Адміністратор
Повідомлень: 244
Репутація: 15
Статус: Оффлайн

...

НАРОД! ну ви обнагліли що вже далі немає куди. 
"будь-ласочка будь-ласочка" ідіть зі своїми самостійними куди подалі!!! або вчіться або знайдіть когось хто зробить вам самостійну за гроші. на нашому сайті ми допомагаємо людям з складними задачами над якими вони хоча б годинку подумали, а не вонючим ледацюгам, які навіть пальцем не пошевелять щоб зробити елементарну задачу!
 
vicktoriyaДата: Субота, 16.03.2013, 17:32 | Сообщение # 3
ЛЕДАЦЮГА
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
Уважаемый администратор, может для кого то эти задачки лёгкий, и решать их, это пустая трата времени. Но не нужно всех судить по себе. Для кого то, тоесть для меня, они тяжолые. У каждого свой уровень сложности. Могла бы решить сама, не писала бы. Всем то помогли с заданиями, какими бы они не были. Я конечно понимаю, что вы не обязаны и всё такое, но не нужно оскарблять. Не хотите помагать, просто не отвечайте!

Vica
 
комарикДата: Субота, 16.03.2013, 18:15 | Сообщение # 4
божевільний
Група: Адміністратор
Повідомлень: 244
Репутація: 15
Статус: Оффлайн

...
Цитата (vicktoriya)
Для кого то, тоесть для меня, они тяжолые

да да... канєшно

особливо оця
Цитата (vicktoriya)
Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 і 8 см. Знайти радіуси вписаного і описаного кіл.


так не пробували?
класний метод розв'язання задач

тіки не кажіть що це занадто складно
Цитата (vicktoriya)
Могла бы решить сама, не писала бы

нє нє. "ХОТІЛА б розв'яти сама - розв'язала б"

не треба тут вдавати таку бідненьку з складними задачами. хочете навчитись розв'язувати - так розв'язуйте.
виставили всі 13 задач і навіть не пробували нічого зробити.

"краще хай якийсь мудак за мене зробить"
"потім хай на контрольній дасть списати. недасть - то жлоб."
"я ж міс особлива. хай інші працюють. тіки не я"

Цитата (vicktoriya)
Не хотите помагать, просто не отвечайте!

"не хоч попрацювати замість мене - закрий рот"

P.S. я теж навчаюсь (і працюю крім того). теж потребую інколи допомоги. ми раді бачити на сайті людей, яким потрібна допомога, які хочуть чогось навчитися. якщо Ви старанно вчитесь і хочете чогось навчитись - ласкаво просимо на наш форум. допоможемо всім, що знаємо, знайде людей, які знають. але якщо тобі задали домашку з математики яку ти не хоч робити і шукаєш спосіб шоб вийти сухи з води на чужих плечах - вали нахрін з мого форуму!!! я буду тебе трооити поки не надоїсть. потім забаню

 
Форум » Інформаційний розділ » Математичні задачі » Please Help me! (Терміново())
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Комарик.PROGRAMS
Всі права захищатимуться кулаками автора.
Сайт управляється системою uCoz