Логін:
Пароль:
Четвер, 28.03.2024, 20:14
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інформаційний розділ » математика в школі » Розробка відкритих уроків математики (ідеї щодо проведення відкритих уроків математики)
Розробка відкритих уроків математики
galynamДата: Субота, 31.05.2014, 22:08 | Сообщение # 1
студент
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
Доброго усім дня - Я, Галина Микитюк, вчитель математики з багаторічним стажем.
Проведення відкритого уроку потребує щоразу нових ідей і масу зусилль щоб реалізувати все як на найвищому рівні.
Тому пропоную пообговорювати, які в кого успіхи і які ідеї були гарно реалізавані останнім часом.
Як залучити дітей активно приймати участь у  відкритих уроках. Я стараюсь свої розробки викладати
на свому сайті http://solovey.co.ua/ - зрадістю поділюсь ідеями!
Підтримуєм тему, колеги!


http://solovey.co.ua/
 
kucmikolaДата: Субота, 31.05.2014, 23:43 | Сообщение # 2
геній
Група: Адміністратор
Повідомлень: 621
Репутація: 32
Статус: Оффлайн

...
На мою думку "відкритий урок" - це справжня "показуха" і окозамилювання. У справжнього вчителя всі уроки відкриті і на них учні здобувають знання, уміння і навички. Мені доводилося бувати на багатьох "відкритих уроках" і я виніс з них не найкращі враження. А " потішна" педагогіка, коли вчитель намгається на такому уроці стрибнути вище себе, приносить тільки шкоду.На уроці математики учень повинен отримувати позитивні емоції від від нелегкої розумової праці над навчальним матеріалом чи від розв"язування задач, а не від надуманих форм і методів навчання.

Did
 
galynamДата: Неділя, 01.06.2014, 14:08 | Сообщение # 3
студент
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн

...
Про які саме надумані форми і методи ви говорите? Звичайно, Ваші слова правдиві, і кожен урок важливо провести як найкраще для учня. Та от проведення відкритих уроків ніде не зникне, і щоб це не виглядало  " потішною педагогікою", потрібно докладати багато зуссиль вчителю. Надіюсь я цю відповідь пишу не нещодавному випускнику школи а професіоналу, який розуміє роботу вчителя і те що є певна навчальна програма яка розробляється Міністерством освіти, є певні вимоги до роботи вчителя.
 
Форум » Інформаційний розділ » математика в школі » Розробка відкритих уроків математики (ідеї щодо проведення відкритих уроків математики)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Комарик.PROGRAMS
Всі права захищатимуться кулаками автора.
Сайт управляється системою uCoz